YALÇIN SÜRGİT

Mobilya tasarımcısı ve üreticisi olarak kendini eğiten usta.

İlhamı ve öğreticisi ise elle oluşturulmuş mükemmel formların efsanesini bize bırakan ve nesillere dayanacak üretimler yapan geçen yüzyılın tasarımcıları ve ustalarıdır.

Misyonum, tasarım sevgisini evinize getirmektir. Bir marangoz olarak kariyerim, mükemmel, yüce oranlar ve beklenmedik ayrıntılar için ödünsüz arayışım ve bilgidir .

Koleksiyonumdaki her parça aklımda ve ellerimde yolculuğuna başlıyor. Tasarım için zanaat tabanlı bir yaklaşım kullanıyorum.

Tam ölçekli mobilya modeli ile başlayarak, ekibimle atölyemizde imalatını yapıyoruz, kaliteli ve sağlam mobilyalar için araştırıyorum.

Doğru yapmak için ne gerekiyorsa onu yapıyorum.

Benim için tasarım, yaratma ile ilgili olduğu kadar düzenleme ile de ilgilidir.

Mobilyalarımın heykelsi ve kullanışlı formuyla birlikte ilave ''pirinç, bakır, paslanmaz, demir, deri, mermer'' aksesuarı ile tamamlanmış tasarım felsefemi mükemmel bir şekilde örnekliyor.

Rahat olabilir, modern olabilir ve minimalizmi ifade edilebilir

'' Bunun yeni bir klasik olduğuna inanıyorum ''

Kolleksiyonum ev, ofis, restoran ve aksesuarları içerir.

Ustalıkla hazırladığımız mobilyaların kalite, tasarım ömrü ve malzemeler açısından en iyi değeri sunmasına özen gösteriyorum.

Tasarım ilhamım. Orta Yüzyıl Modern, Danimarka, Uzak Doğu Asya sanat ve ve el sanatları da

dahil olmak üzere geçmişin kalıcı tasarımlarından kaynaklanmaktadır.

Bu tasarım etkilerini doğal kaynaklı malzemeleri onurlandırarak basit, rahat, dayanıklı işlevsel zamansız modern mobilyalar oluşturmak için çalışıyorum.

Paylaş